Ana Sayfa Site Haritası İletişim Ana Sayfa
 

Yasal Uyarı

EİS Web sitesinin hatasız ve güncelleştirilmiş bilgiler içermesi için büyük çaba göstermiş ve göstermeye devam edecektir. Buna rağmen, Eczacıbaşı, buradaki bilgi veya referansların doğruluğu ve tamlığı hakkında doğrudan veya dolaylı olarak garanti vermemektedir. Bütün kullanıcılar, bu site ile bunun bağlı olduğu sitelerin içeriğinin erişim ve kullanımının kendi riskleri olduğunu kabul ederler.

Eczacıbaşının ya da bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluşun; erişimden, kullanımdan veya kullanamamazlıktan dolayı ortaya çıkabilecek sonuçlardan veya içeriğinde olabilecek hata ve/veya eksiklerden dolayı cezai ve hukuki sorumluluğu olmayacaktır. Buna bağlı sonuçlar nedeniyle, Eczacıbaşı ya da bu sitenin veya bağlı sitelerin oluşmasında çalışmış herhangi bir kişi veya kuruluş aleyhine maddi ve manevi tazminat talebinde bulunulamaz.

EİS Web sitesi ile içerdiği bilgi ve referanslar sadece bilgi içindir. Herhangi bir kopyalama, nakletme veya diğer kullanımlar kesinlikle yasaktır. Web sitesindeki bilgilerin kullanımı 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri hükümlerine ve Eczacıbaşı iznine bağlıdır.

Tüm kullanıcılar yukarıda belirtilen yasal uyarıyı tamamen ve çekincesiz olarak kabul etmiş sayılırlar.

 
 
Büyükdere Cad. Ali Kaya Sok. No:5 34394 Levent, İstanbul
Santral: +(90 212) 350 80 00 - 371 70 00  Faks: +(90 212) 371 73 99

eis@eczacibasi.com.tr
Yasal Sorumluluk
Eczacıbaşı Kariyer Günleri
 
Website design by: Nexum Boğaziçi